~~~~~ KVĚTNOVÉ PŘEDOBJEDNÁVKY PRÁVĚ PROBÍHAJÍ! JEN DO 25. 5. ~~~~~

Příběh o mne

Baleno s látkou vzniklo jednou o Vánocích. Potkaly se tehdy tři rodiny –⁠ čtyři rodičové, tři a půl dětí, dvě babičky, jeden strejda, jedna kočka, 120 dárků a metry balicího papíru...

Byl to opravdu kouzelný čas. Zůstala nám spousta vzpomínek, úsměv na tváři a krásné dárky… A také dva pytle roztrhaného papíru. K ničemu. Bez dalšího využití. Patřící do kontejneru s tříděným odpadem. Při pohledu na ty pytle jsem se necítila dobře a řekla si, že to takto znovu nechci. A tak vznikl nápad na nový projekt. Moje třetí miminko. Projekt baleno s láskou Baleno s látkou ♥️

O pár let později a půl dítěte navíc dostal nápad jasné obrysy. Projekt s jedinečným produktem na českém trhu – látkovými balicími archy. Látky s kouzelnými, skoro jako malovanými motivy, které mohou ukrývat ta nejtajnější přání. Je rok 2022 a od letošních Vánoc budu balit sMYSLuplně. Moc ráda totiž dávám dárečky. A pokud to máte stejně, můžete dávat hned dva dárky v jednom. Dárek v dárku zabalený. Látkový obal pak můžete dál využít jako čelenku, šátek, dekoraci na stůl, ručník, dečku do kočárku nebo ho smotat do ruličky a znovu využít další Vánoce. A pak další a pak zas a znovu. Ušetříte tak nejen spoustu papíru, ale i vašemu domácímu rozpočtu. 

A pokud jste skutečně velcí ekologové a za výrobou látek vidíte vysokou spotřebu vody, třeba vás potěší, že se snažíme nakupovat látky s certifikací OEKO-TEX. 

Dáváte dárky i v průběhu roku? Nezoufejte. Sledujte mne a těšte se na sezónní látky i podpůrné výrobky, které budou přizpůsobeny k dalšímu, sMYSLuplnému využití. 

Moje motto zní: Každý centimetr ušetřeného papíru se počítá. Dejte se mnou obalu vyšší sMYSL. 

Těším se, že společně uděláme svět krásnější! 

Renata

 

Renata

zakladatelka projektu Baleno s látkou